"Ақмола облысы білім басқармасының Зеренді ауданы бойынша білім бөлімі Айдарлы ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Kоммунальное государственное учреждение  "Основная средняя школа села Айдарлы отдела образования по Зерендинскому району управления образования Акмолинской области"

«Шағын жинақталған мектеп: қазіргі жағдайы және болашақтағы дамауы»

13.01.2017

Бүгінгі күні барлық елдер жоғары сапалы білім жүйесімен жұмыс істеуде. Өйткені қазіргі заманда елдің бәсекеге қабілеттілігі оның азаматтарының парасаттылығымен анықталады, сондықтан білім беру жүйесі болашақтың талабына сәйкес дамуы тиіс. Оқушыларды заманауи әдіс –тәсілдермен оқытып, ой –өрісі кең, саналы, еркін азамат етіп тәрбиелеу қажеттілігі де осы себептен туындап отыр. Осыған орай   Айдарлы негізгі мектебінде  желтоқсанның тоғызы күні  Ж. Мусин атындағы педагогикалық колледжінің оқытушылары мен студенттерінің қатысуымен «Шағын жинақталған мектеп: қазіргі жағдайы және болашақтағы дамуы» тақырыбында  шеберлік сабақтары өтті.   Мақсаты: Шағын жинақталған мектептің қазіргі жағдайы мен болашағын іс-тәжірибе негізінде анықтау.

Қосымшалар: